Na výhledu vždy záleží
plastohliníhová okna výhled

Plastohliníková okna

Dříve hlavními materiály pro výrobu rámu oken byly plast a dřevo. I když samozřejmě na trhu jsou i nadále, moderní okna jsou tvořené i dalšími materiály. Oblíbené jsou především různé kombinace. Jednou z nich jsou i plastohliníková okna.

Obecně o kombinovaných
oknech

Kombinovaná okna představují moderní podobu oken, která se těší velké oblibě. Díky kombinaci je možné využít pozitivních vlastností obou materiálů, ze kterých jsou okna vyrobená.
Zpravidla jde o kombinaci základního materiálu, tedy plastu či dřeva s dalším materiálem. Tím je nejčastěji hliník. Velkých kvalit dosahují okna plastohliníková a dřevohliníková okna. A co konkrétně přináší oknům plastohliníková kombinace? Jsou pevná, snadno se udržují, dlouho vydrží, ale zároveň díky využití plastu mají vynikající tepelně-technické vlastnosti a snižují cenu, což jsou vlastnosti, které jinak kvalitnímu hliníku chybí. Plastohliníková okna se vyrábí s využitím moderních technologií.

Blíže k výhodám plastohliníkových
oken

Pořídíte-li si plastohliníková okna, můžete se těšit z jejich mnohých výhod. Mezi ty hlavní patří barevná stálost, větší odolnost vůči mechanickému poškození a nemusíte bát ani nepříznivého dopadu povětrnostních vlivů. Jistě vás potěší i velké výběr z různých barevných možností plastohliníkových oken. Budete tak moci bez problémů vybrat okna, jež se budou perfektně hodit k vašemu domu či bytu. Barevné kombinace plastohliníkových oken mohou být provedené v lesku i matu. Další designové možnosti nabízí eloxování (chemicko-tepelná povrchová úprava výrobků z hliníku) a okna lze také potáhnout fólií.
Plastohliníková okna jsou kvalitní a přinášejí lepší vlastnosti, které oceníte. Stanou se součástí i vašeho domova?